НАША ПРОДУКЦІЯ

А ЩЕ МИ ВМІЄМО

Якісна упаковка для фаст фуду є важливим і необхідним елементом обслуговування закладів швидкого харчування. Картонні і паперові упаковки безальтернативно використовують для обслуговування клієнтів в силу своєї практичності і простоти в експлуатації. При виборі упаковки для фаст фуду власником закладу, основна увага звертається на практичність в обслуговуванні, зручність використання, а також рекламні складові упаковки.

Існує маса досліджень, які підтверджують, що вибір якісної і правильної упаковки для продукції можуть підвищити продажі в рази, адже знайомство з закладами фаст фуду, в першу чергу, відбувається візуально, тому, цілком очевидно, що на звичайний пакетик або нудну упаковку ніхто не зверне уваги, на відміну від барвистої з привабливим дизайном. Упаковка допоможе створити імідж і підняти статус вашого закладу, тому що будь-якій людині, крім смачної їжі, хочеться відчувати, що заклад про нього піклується і цінує його.

Якщо ви дбаєте про вищеназвані речі, то і не можете дозволити собі подавати, наприклад, картоплю фрі в одноразовій тарілці або бургер в целофановому пакеті. Упаковка для фаст фуду – це обов’язковий атрибут подібних закладів, а хороша упаковка – це вигідна складова іміджу, репутації і рекламних можливостей. Крім того, упаковка повинна бути не просто красива, а володіти практичністю, зручністю і простотою у використанні, як клієнтами, так і обслуговуючим персоналом.

ВИРОБНИЦТВО І ДРУК УПАКОВКИ НА ВИНІС ТА ДОСТАВКУ

Важливим аспектом упаковки для фаст фуду є можливість продажу в ній продукції на виніс і доставку, тому що дані послуги приносять більшу частину прибутку і упаковки повинні зберігати істинний товарний вигляд продукції і відповідати рівню закладу. Майже, всі наші упаковки (крім відкритих, які призначені саме на швидке вживання) мають механізмами які щільно закриваються, це дозволяє зберігати температуру їжі досить тривалий час.

Якісний друк і привабливий дизайн упаковки, дозволять вам рекламувати свій заклад і продукцію в найвіддаленіших місцях, починаючи від перехожого, який замовив круасан в вашому закладі і їсть його на ходу по вулиці і закінчуючи офісом на іншій стороні міста, в якому яскрава упаковка розбавить монотонне приміщення і обов’язково приверне увагу до вашого бренду.

ЧОМУ ПОТРІБНО КУПИТИ УПАКОВКУ ДЛЯ ФАСТ ФУДА ВІД СТУДІЇ-13

На відміну від безлічі друкарень, які займаються великим діапазоном послуг, ми сконцентровані саме на упаковках для фаст фуду вже близько 10-ти років, що констатує наш професіоналізм і впевненість в тому, що ми знаємо свою справу і маємо величезну перевагу перед тими, хто виробляє упаковки для фаст фуду як рядову послугу серед безліч інших, не розбираючись у всіх тонкощах і деталях.

Наша компанія зібрала величезний перелік найпопулярніших упаковок для фаст фуду, що дозволить вам вирішити всі питання упаковки всієї продукції в одному місці. Ми представляємо широкий вибір, починаючи від упаковок для суші, картоплі фрі, бургерів і закінчуючи бокс, меню для упаковки декількох позицій.

Не дивлячись на вже наявну базу перевірених часом і тисячами заказів упаковок, більшість з яких зроблені за аналогією з коробочками Макдональдса, Студія-13 постійно розширює свої послуги, створюючи нові види упаковок, спілкуючись і отримуючи відгуки від наших клієнтів. Якщо у вас своє бачення упаковки або ваша продукція унікальна і вимагає особливого підходу – ми надаємо можливість розробки спеціальної упаковки саме для потреб вашого товару.

ЕКОЛОГІЧНА ТА БЕЗПЕЧНА У ВИКОРИСТАННІ

Наші паперові і картонні упаковки для фаст фуду володіють всіма необхідними сертифікатами для контакту з харчовими продуктами. При нагріванні або контакті з гарячими продуктами наші упаковки не виділяють шкідливих речовин, як це буває з поліетиленовими пакетами і іншими матеріалами. Вироблені нами паперові і картонні упаковки екологічні в утилізації і не забруднюють навколишнє середовище, що є дуже важливим і модним останнім часом. Ми використовуємо різні матеріали, в залежності від виду упаковки, але переважна більшість упаковок зроблена з целюлозного картону, який володіє відмінними якостями.